Integracja eCommerce

Chcesz zintegrować swoje eCommerce z wybranymi platformami sprzedażowymi, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Skorzystaj z naszej oferty i zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu.

Zintegrujemy Twój biznes z platformami sprzedażowymi przy użyciu systemu BaseLinker, który pozwoli Ci na sprawną i efektywną sprzedaż. Podłączymy i skonfigurujemy system magazynowy ERP (np. Subiekt GT, Subiekt Nexo lub inny kompatybilny) w taki sposób, aby minimalizować pomyłki i maksymalnie usprawnić Twoje procesy biznesowe.

Dzięki integracji eCommerce z BaseLinkerem zyskasz więcej czasu na rozwój swojego biznesu, a proces sprzedaży stanie się jeszcze bardziej skuteczny i przyjazny dla klienta. Zintegrowanie platform sprzedażowych umożliwi Ci prowadzenie działań na wielu kanałach sprzedażowych jednocześnie, a zintegrowany system ERP pozwoli Ci na sprawną obsługę zamówień, magazynowania produktów oraz automatyczne wystawianie faktur sprzedaży.

Nie trać czasu na ręczną pracę w eCommerce – zaufaj wiedzy i doświadczeniu naszego zespołu. Skorzystaj z naszej oferty i zintegruj swoją sprzedaż z BaseLinkerem już dziś!